ورود
 • شناسه کاربری :

  کلمه عبوری :

   

  شرایط و قوانین استفاده از فروشگاه اینترنتی رایکا
  ضمن تشکر و قدردانی بابت انتخاب فروشگاه اینترنتی رایکا، از آنجا که استفاده و خرید از این سایت به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین و مقررات این سایت است، لطفاً کلیه مطالب درج شده را با دقت بخوانید.
  توجه داشته باشید که روال کاری فروشگاه اینترنتی رایکا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و همچنین قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. کاربر فروشگاه نیز موظف به رعایت قوانین مربوط به کاربران است. در صورتی که هر گونه تغییری در روال کاری و قوانین اجرایی فروشگاه ایجاد شود، در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد. بنابراین لطفا در آینده نیز، به روز رسانی‌های این بخش از سایت را مطالعه نمایید.
  تعاریف
  در این بخش با واژه‌هایی که در متن قوانین مواجه می‌شوید، آشنا می‌شوید:
  فروشگاه اینترنتی رایکا: منظور فروشگاه اینترنتی رایکا به آدرسwww.raikaclub.ir است.
  محتوای سایت: شامل هر چیزی که در سایت فروشگاه رایکا منتشر می‌شود، از جمله متن، عکس، خبر، مقاله، مشخصات کالاها، اخبار منتشر شده سایت و …
  کاربر: هر فردی که در فروشگاه اینترنتی رایکا ثبت نام انجام داده است، کاربر نامیده می‌شود.
  خریدار: کاربری که از فروشگاه اینترنتی رایکا خرید می نماید.
  سفارش: کالا یا کالاهایی که کاربر انتخاب و فرآیند خرید خود را نهایی و مبالغ مورد نظر را از طریق درگاه سایت پرداخت می نماید.
  درصد معرف : در فروشگاه اینترنتی رایکا ، تمامی مشتریان میتوانند با خرید محصولات از تخفیفات در نظر گرفته شده برای کالاها بهره مند گردند لیکن چنانچه مشتریان باشگاه از صفحه شخصی خود برای سایرین لینک دعوت بفرستند و از طریق لینک ارسال شده مشتری یا مشتریانی در باشگاه ثبت نام نمایند علاوه بر اینکه آنها نیز میتوانند از تخفیفات در نظر گرفته شده استفاده نمایند به ازا خرید هر کالایی ، درصدی مشخص برای آن کالا ، برای معرف آن مشتری نیز در نظر گرفته خواهد شد که به صورت امتیاز پس از خرید مشتری یا مشتریان معرفی شده به حساب کاربری وی واریز میگردد که با آن امتیازات قابلیت خرید کالا از سایت رایکا وجود دارد (نکته مهم اینکه یک کاربر میتواند هزاران نفر مشتری را از طریق لینک دعوت در پنل اختصاصی خود به سایت دعوت نماید و مشتریانی که از طریق آن لینک در سایت ثبت نام میکنند بصورت اتوماتیک ، مشتریان معرفی شده توسط وی ثبت میشوند ولی درصد معرف فقط در صورت خرید مشتریان معرفی شده و مطابق با مشخصات هر کالا به وی تعلق میگیرد و همچنین درصد مذکور فقط از طریق خرید مشتریان معرفی شده برای معرف وی محسوب میگردد نه ثبت نام آنها )
  قوانین عمومی
  در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز یا مناسبتی، احتمال لغو شدن سفارش به دلایلی مانند اتمام موجودی وجود دارد و ممکن است سفارش گیری جدید و فروش متوقف شود.
  کاربران هنگام ثبت نام و عضویت در سایت، دقت کنند تمامی اطلاعات خواسته شده در فرآیند ثبت نام را با دقت کامل پر کنند تا سفارش ثبت شده آنها قابل پیگیری و تحویل باشد.
  خریدار باید قبل از تکمیل فرم سفارش کالا، کلیه اطلاعات مربوط به کالا را اعم از قیمت ، میزان تخفیف ، هزینه ارسال ، مالیات بر ارزش افزوده و زمان تحویل و . . . را مطالعه نموده و سپس اقدام به خرید و پرداخت وجه نماید.
  پس از تایید نهایی سفارش و ارسال کالا از سوی شرکت، امکان بازپس گیری کالا طبق قوانین تجارت الکترونیک و در صورت عدم تغییر در ماهیت و ظاهر اولیه کالا و با کسر هزینه های مربوطه وجود دارد و خریدار حق هر گونه اعتراضی در این خصوص را از خود سلب می نماید.
  خریدار باید هنگام دریافت کالا از پیک یا مامور پست، با دقت آن را بررسی نموده و در صورت معیوب بودن یا مغایرت با کالای سفارش داده شده، از پذیرش آن خودداری نماید و مراتب را بلافاصله از طریق راه های ارتباطی به شرکت گزارش نماید.
  خریدار باید در هنگام مراجعه پیک یا مامور پست، در محل حضور داشته باشد یا ظرف مدت زمان تعیین شده به واحد پستی مربوطه مراجعه و کالای خود را تحویل بگیرد. در صورت برگشت محصول، هزینه ارسال مجدد کالا به عهده خریدار خواهد بود.
  مسئولیت پیک، ارائه کالا در محل در ورودی اصلی آدرس داده شده است، لذا ساکنین آپارتمان‌های مسکونی یا برج‌های تجاری تقاضای اعزام پیک به طبقات بالا را نداشته باشند.
  در صورتی که کالای ارسال شده با سفارش مشتری مطابقت نداشته باشد، فروشگاه اینترنتی رایکا اقدام به تعویض کالا می نماید و در صورت عدم موجودی، یا با انتخاب مشتری با کالای دیگری تعویض می‌شود یا وجه پرداختی بازگردانده می‌شود.
  در صورت خرید کالا بدون گارانتی، مسئولیت مشکلات احتمالی به عهده خریدار خواهد بود.
  فروشگاه اینترنتی رایکا مختار است که در صورت لزوم به اختیار خود سفارشی را لغو نموده و مبلغ واریز شده را به مشتری عودت دهد. لذا واریز وجه به هیچ عنوان به منزله قطعی شدن سفارش نمی باشد .
  ارتباط با فروشگاه اینترنتی رایکا
  آدرس و تلفن‌های ثبت شده کاربران در هنگام عضویت در فروشگاه اینترنتی رایکا تنها کانال‌های ارتباطی مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات رایکا از طریق این کانال‌های ارتباطی صورت خواهد گرفت.
  فروشگاه اینترنتی رایکا ممکن است جهت اطلاع رسانی رویدادها، تخفیف‌ها، خدمات و سرویس‌های ویژه به اعضای خود پیامک ارسال کند یا ایمیل بزند. در صورت عدم تمایل به دریافت این گونه پیام‌ها می‌توانید مراتب را از طریق راه های ارتباطی با فروشگاه اینترنتی رایکا در میان بگذارید.
  توجه داشته باشید که فروشگاه اینترنتی رایکا فقط از طریق شماره ای که در همین صفحه به اطلاع کاربران خواهد رسید پیامک ارسال می‌کند. وضعیت پردازش سفارش و اطلاع‌رسانی در زمینه خدمات و سرویس‌های ویژه نیز از همین طریق انجام می‌شود، لذا در صورت دریافت پیامک به نام فروشگاه اینترنتی رایکا از هر شماره دیگری، لطفا آن را جهت پیگیری قانونی با استفاده از ایمیل Info@raikaclub.ir در اختیار ما قرار دهید.
  امکان دریافت پیام شما از طریق شماره مذکور وجود ندارد. این شماره‌ها، سامانه ارسال پیامک هستند.
  در صورت داشتن هر گونه پرسشی، از طریق ایمیل Info@raikaclub.ir با ما در ارتباط باشید.
  ثبت شکایات
  در صورت داشتن هر گونه شکایت از جمله، عدم ارائه کالا، متفاوت بودن کالای انتخاب شده با کالای ارسال شده، طولانی شدن بیش از حد مدت زمان ارسال، معیوب بودن کالا، عدم صدور فاکتور و … با آدرس ایمیل Info@raikaclub.ir در تماس باشید.

اپلیکیشن اندرویدی اعضاء رایکا اپلیکیشن اندرویدی پذیرنده رایکا

کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه رایکا می باشد.
طراحی و توسعه شرکت بهبود سامانه فرا ارتباط
شناسه ورودی یا کلمه عبوری صحیح نمی باشد.